08 Август 2022
 

Звернення до міністра освіти і науки, молоді та спорту Табачнику Дмитру Володимировичу

Міністру освіти і науки, молоді та спорту
Табачнику Дмитру Володимировичу

ШАНОВНИЙ ДМИТРЕ ВОЛОДИМИРОВИЧУ!

Звертаюсь до Вас з тим, що, на жаль, сьогодні в шкільні освіті, діти вивчають лише одну теорію походження Всесвіту (Великого вибуху) та людини (так звана теорія «дарвінізму»), що передбачено в Державному стандарті освіти та в навчальних програмах, що в свою чергу, обмежує світогляд наших дітей і цим самим порушується і ст. 35 Конституції. Сьогодні існують і інші наукові теорії походження всесвіту та людини, до прикладу теорія наукового креаціонізму (Розумного задуму). Дана теорія – є науково доведеною та має всі підстави бути включеною у навчальні програми.

Хочу відзначити, що тема походження Всесвіту та людини була і є надзвичайно актуальною темою, яка потребує свого об’єктивного висвітлення в шкільних програмах.

Є очевидним, що старі стандарти освіти, які формувались авторитарною системою, повинні залишитися в минулому, і визріла необхідність внесення змін до Державного стандарту освіти та навчальні програми з метою дотримання повної об’єктивності у процесі навчання наших дітей.

Шановний Дмитре Володимировичу, вважаю за необхідне звернутися до Вас з проханням:

1) Дослухатися до пропозицій громадських організації, церков, науковців, батьків щодо включення в проект Державного стандарту освіти 2011-2012 року пропозицій громадськості щодо висвітлення в навчальних програмах загальної середньої освіти альтернативної теорії походження всесвіту та людини – теорії Наукового креаціонізму (Розумного Задуму);

2) Створити робочу групу з представників Міністерства та громадськості з метою подальшого вирішення піднятого питання;

3) Затвердити нові навчальні програми 2012-2013рр. відповідно до вище вказаних прохань.

Надіюсь на Ваше розуміння!

Прошу надати мені відповідь згідно ЗУ «Про звернення громадян».

З повагою, Сергій Гула

 
Обсуждение статьи

Ваш комментарий

Комментарии пользователей (0)
цитата ответить 23 Дек. 2012 в 04:03 Вікторія:

Я вчусь в Червоноармійському професійному ліцею Житомирської області. В гуртожитку не отоплюють кімнати і на базі цього ми включаэмо обігрівачі. За рахунок цього нас хочуть виключити з училища.

 
Лента новостей    

Новости в RSS

Обсуждаемое Читаемое

  Календарь // Август 2022

  П В С Ч П С В
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4