23 Январь 2022
 

У Рівному депутати виступили проти ювенальної юстиції

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо питань ґендерної політики та ювенальної юстиції.

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями обласної ради, обласна рада вирішила:

Схвалити звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо питань ґендерної політики та ювенальної юстиції (текст звернення додається).

Голова ради Ю.С.Кічатий

Звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо питань ґендерної політики та ювенальної юстиції.

Ми, депутати обласної ради, стурбовані активізацією впливу на Україну з боку США та Євросоюзу з метою впровадження ґендерної політики та ювенальної юстиції в контексті нівелювання ролі батьків (батька та матері) у вихованні дітей, підтримки одностатевих шлюбів, пропаганди вибору статі в шкільному віці.

Прийняті нормативно-правові акти з питань кримінальної юстиції (зокрема, План заходів щодо реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, Концепція кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні №597/2011) не враховують негативні наслідки міжнародної практики її застосування. Запровадження норм ювенальної юстиції в Україні можливе лише після детального всебічного громадського обговорення.

Паралельне впровадження в національний суспільний розвиток ґендерної культури (відповідно до Плану заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2015 року з рекомендаціями щодо її використання в позашкільній та позаурочній роботі) не враховує існуючу на сьогодні варіативність трактування понять.

8 вересня 2005 року в Україні прийнято закон «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», у якому були закладені основи ґендерного законодавства. Разом з тим, виникають сумніви щодо однозначного визначення поняття «ґендерна рівність»: з 2005 року (з часу прийняття згаданого закону) термін «ґендерна рівність» означав рівний правовий статус жінок і чоловіків; сьогодні, окрім статевої рівності, це означає нівелювання статі («Резолюція 1728 (2010)» Парламентської Асамблеї Ради Європи, прийнята 29 квітня 2010 року). А тому просимо внести відповідні зміни до Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», замінивши визначення термінів та словосполучень з використанням слова «ґендер» на визначення – «рівність чоловіків та жінок». При цьому, вважаємо, що відповідні міжнародні договори з питань ґендерної політики та ювенальної юстиції, стороною яких буде держава Україна, не повинні суперечити традиціям, звичаям українського народу та Конституції України.

Закликаємо виважено підійти до питань нормативного регулювання захисту прав дітей, та забезпечення умов їх гармонійного розвитку у відповідності до статті 51 Конституції України, яка містить наступне формулювання: «Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка», а Сімейний кодекс України згідно статті 151 надає виключний пріоритет батькам (чоловіку та жінці) у вихованні дітей. Нетрадиційна сексуальна орієнтація не може пропагуватися як норма, тому що вона становить загрозу для інституту сім’ї та права кожної дитини на виховання у традиційній, християнській, моральній сім’ї.

Просимо на загальнодержавному рівні запровадити щорічне святкування в другій декаді травня тижня сім’ї з метою утвердження сімейних цінностей у суспільстві, родини і шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту.

Цим зверненням ми підтримуємо ініціативи депутатів Волинської та Львівської обласних рад, Декларації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій «Про негативне ставлення до гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)» і звертаємось до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням при опрацюванні відповідних законопроектів врахувати пропозиції представників органів місцевого самоврядування, громадських та релігійних організацій, що формуються на засадах збереження національних духовно-моральних цінностей.

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 25 травня 2012 року

№701

 
Обсуждение статьи

Ваш комментарий

Комментарии пользователей (0)
цитата ответить 15 Фев. 2013 в 12:39 ігор:

ніхто ніколи не поважав плагіату! Україна оригінальна країна і ми залишимось собою!!!

 
цитата ответить 06 Мар. 2013 в 04:59 Олег Геннадійович:

Если бы юниалов интерисовало благополучие детей они занялись теми детьми которые на глазах у всего мира умирают с голоду, похоже что они забирают детей в нормальных семьях для гей-семейств

 
цитата ответить 26 Июн. 2013 в 11:18 Оксана:

Єто точно.  пусть єти геи берут детей с дет.домов, у нас в стране столько беспризорних. Так пусть же воспитают из беспризорника человека. Господи, до чего же катится наша планета. Как страшно жить в єто время...

 
Лента новостей    

Новости в RSS

Обсуждаемое Читаемое

  Календарь // Январь 2022

  П В С Ч П С В
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31 1 2 3 4 5 6