21 Июль 2019
 

Українська діаспора в США відсвяткувала День незалежності України

30 вересня в столиці штату Каліфорнія відбулось щорічне святкування Дня незалежності України, яке зібрало тисячі українців з усього Західного узбережжя США. Святковий день пройшов під гаслом «Разом до перемоги!».

Учасниками заходу стали дипломати Генерального консульства України у Сан-Франциско і посол України в США Валерій Чалий. Серед почесних гостей - делегація з України, яку очолив народний депутат, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян. У своєму вітальному слові депутат закликав присутніх не забувати про свою Батьківщину та український народ: «У нас чудова держава, яка має всі шанси стати успішною в економічному, політичному, соціальному та культурному сенсі. Нам потрібна ваша підтримка і молитовна допомога», - зазначив він.

Павло Унгурян з пастором церкви «Віфанія» - найбільшої слов’янської церкви в США

«Навіть якщо зараз ви далеко від України, не забувайте про державу, в якій ви народились - бережіть свою мову, культуру, історію і моліться за майбутнє наших дітей. Для Бога нема кордонів, для Нього ми всі брати та сестри».

В рамках свого візиту до США делегація відвідала також громади та церкви української діаспори, де була звершена молитва за Україну.

Українську діаспору у відео зверненні привітали також Президент України Петро Порошенко і секретар РНБО Олександр Турчинов.

 
Обсуждение статьи

Ваш комментарий

Комментарии пользователей ()
Лента новостей    

Новости в RSS

Обсуждаемое Читаемое

  Календарь // Июль 2019

  П В С Ч П С В
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4